fbpx

Anger game: tvořivý poteciál vzteku

Vztek je jedna z nejzatracovanějších emocí. Počínaje dětským vztekem, protože „hodný chlapeček/holčička se nevzteká“. A v dospělosti na tom nejsme s přijetím vzteku o nic lépe. Takže co se vztekem? Vztek je fyzická reakce těla. Máme právo prožívat to, co cítíme. Chceme být bráni vážně. Odsouzení nebo zakázání jakékoliv emoce způsobí obvykle jen to, že se potlačí do nevědomí a dál nás ovládá. A ukládání negativních emocí v těle způsobuje jen nemoci. Tady je celý blogový článek.

Na workshopu budeme v malé skupině se vztekem pracovat pomocí bioenergetického cvičení, dovolíme si ho projevit, poznat jeho sílu, kultivovat ji a transformovat. Přijmout ho u sebe i u druhých. Vztek je hybná síla revolucí, a to nejen ve společenském smyslu, ale i na naší osobní cestě.

S sebou: pohodlné oblečení

Budeme pracovat v malé skupině, počet účastníků je omezen. Místo si zajistíte zaplacením zálohy ve výši 600,- Kč na účet číslo 161227521/0600 . Pokud se na místě nechcete zabývat doplatkem v hotovosti, pošlete rovnou celou částku ve výši 1.200,- Kč.

Pro potvrzení účasti nebo případné dotazy mě kontaktujte na e-mailové adrese: bara@krizejakodar.cz

Další termíny budou vyhlášeny v září 2020

Cena: 1.200,- Kč
Příchod 15 minut před začátkem.

Místo: Golgota place, Orelská 741/11, Praha 10

Chci se přihlásit nebo mám zájem o další termíny: