fbpx

Koučink

Koučink je metoda vhodná pro ty, kteří jsou odhodlaní a připravení k práci na sobě. Ať už vás přivádí jakékoliv životní téma, série setkání vám může přivést do života kýženou změnu.

Témata jsou velmi různorodá. Můžete být v nějaké životní krizi, na kterou potřebujete získat nový náhled nebo se v ní zorientovat. Mohou vás trápit vztahy. Potřebujete posunout svůj byznys nebo jste se zasekli v životě, motáte se v kruhu a nevíte jak dál. Ztratili jste vizi. Nevyhovuje vám současná práce. Máte problém uchránit své osobní hranice ve styku s dalšími lidmi. Neumíte říkat NE nebo si říct o peníze. Potřebujete zlepšit komunikaci. Čeká vás komplikovaná schůzka a potřebujete si na ni připravit argumenty.

Každý problém má své východisko. A vy jste tím nejlepším expertem na váš život. Moje otázky vám pomůžou v orientaci a uvědomění nebo mohou změnit vaši perspektivu. A v neposlední řadě najít vhodné řešení a vydat se na cestu ke změně.

Jak probíhá koučinkové sezení ?

Vy přinášíte své téma. Budu se vás ptát a pomůžu vám podívat se na něj z dalších úhlů pohledu, prozkoumat vaše možnosti, najít cíle, priority, přání, hodnoty. Ale taky možná odhalíte možné strachy, nefunkční vzorce chování, bloky a důvody, proč se nedaří. Rozlišíte, co je potřeba přijmout a co změnit.

Opravdová změna v životě vyžaduje několik navazujících sezení (většinou 10).

Délka běžného koučinkového sezení je 1,5 hodiny. V rámci série 10ti setkání můžete vyměnit 1 nebo 2 sezení za práci s tělem, tedy za masáž. Až na to dojde řada.

Chcete mi nechat vzkaz, něco mi napsat nebo se rovnou objednat?