fbpx

O mně

Profesní CV

Vystudovala jsem na FAMU produkci a přes 20 let jsem se jí i věnovala. Prošla jsem tvorbou reklam, celovečerních filmů i TV seriálů. Zadavateli byly většinou zahraniční produkce. Na většině projektů jsem pracovala jako location manager (tedy vyhledávání lokací pro filmové natáčení a následně zařizování natáčení) V roce 2005 jsem založila firmu se stejným zaměřením. Činnost jsem přerušila pouze krátkodobě, kdy jsem pracovala v zahraničí jako divemaster (průvodce potápění) nebo po narození dětí.

Mou nejsilnější stránkou se tak stalo realizování často téměř nemožného. Práce na jedné straně s kreativci a na druhé s úřady. A pak především i schopnost tento tlak z obou stran vydržet. Za dobu mé podnikatelské praxe tak vyplynulo koučingové porozumění a kompetence v oblasti řízení projektů, středního managementu, vedení malých a středně velkých firem, volnonožců a kreativců.

Od roku 2019 jsem zanechala filmovou praxi v šuplíčku s názvem „lahůdkářství“ a věnuji se koučinku a masážím.

Můj příběh

V jistém období mého života jsem měla zdánlivě všechno, co by se mohlo považovat za životní úspěch.  Fungující rodinu, vztah, dvě krásné zdravé děti, fungující malou firmu a dobrou pracovní pověst. Všechno vlastně učesané a funkční. Přesto se mi někde vzadu v hlavě líhla otázka: A to je všechno??

Životní krize a rozpad partnerského vztahu mě navedly na nesnadnou a bolestivou cestu zpátky k sobě. Tomuto období vděčím především za možnost hluboké introspekce do nefunkčních vzorců a iluzí, ve kterých jsem do té doby žila.

I přes vědomou a dobře vedenou práci s psychickou stránkou osobnosti jsem cítila, že mi nezpracované emoce sedí v těle, což mě dovedlo napřed k jednoduchým dotykovým terapiím a pak k tantrickým masážím. Zažila jsem na vlastní kůži léčivé účinky vědomého doteku a jeho magické účinky na duši. Teprve tam nastalo skutečné léčení a sebepřijetí. Prošla jsem cestu od předchozího dlouhodobého popírání nebo překonávání pocitů až k návratu k celistvosti, citlivosti a vnímání jemných nuancí a moudrosti těla. A hlavně k vracení si sebelásky, sebeúcty a sebehodnoty.

Po překonání osobní krize jsem už jen pokračovala v dalších kurzech, které prohlubují mou osobní zkušenost a transformaci. Změnilo se mi životní nastavení, tempo i směřování. Fascinuje mě hra energií, synergie těla a duše a především spirituální přesah celé mé cesty.

Absolvované vzdělání a kurzy

katedra produkce FAMU, absolvovala 2001 s titulem MgA.

Profesionální kouč (Akreditováno MŠMT, Koučink centrum s.r.o.)

Kurz „Respektovat a být respektován“ (akreditováno MŠMT)

Kurz sportovní a relaxační masáže (Refit S.H. s.r.o., akreditováno MŠMT)

Jan Komeda, Škola umění milování – „Tantrická masáž v profesionální praxi“

Amara Charles – „Quodoushka – sexuální praktiky z nagualské tradice“

Cesty transformace, John Hawken – „Dark Eros“

Cesty transformace, John Hawken  – roční tantrický výcvik  „Posvátné tělo – vášnivý duch“

John Hawken a Andrew Barnes – „Za hranice orgasmu“

Cesty transformace, John Hawken – Bioenergetika a bioenergetická terapie

MuDr.Bc. Dana Hlaváčková – „Roční výcvik biodynamických masáží“ (ve výcviku)

Markéta Dočekalová – „Kurz tvůrčího psaní“

Václav Martinec – Kurzy mluvy – „Trvalejší zkvalitnění mluvy“

Persona Grata – „Projektový manažer se zaměřením na Evropské strukturální fondy.“ (akreditováno MŠMT)