fbpx

Workshopy

RE-CONNECTION

Provází vás pocit, že jste odpojení sami od sebe?
Blogový článek http://krizejakodar.cz/jste-odpojeni/ zarezonoval se stavem mnohých z nás. Jak z toho ven?
Během večerního workshopu se zkusíme sami se sebou znovu spojit. Najít znovu svou ztracenou energii, nebo se alespoň podívat, kde ji hledat, co jí brání a vykročit na cestu k ní. Budeme spolu sdílet a vyzkoušíme si jednoduché techniky na spojení se s vlastním „vnitřním“ tělem, pocity a energií. Podrobnosti najdete ZDE.

KOLO ROKU 2020 v ženském kruhu

Série nedělních setkání zasazená do prastarého kola roku nad základními a současnými seberozvojovými tématy, která se vztahují k jednotlivým obdobím. Ta přirozeně souvisí s cykly přírody, korespondují s ženskou proměnlivostí a v kostře zachycují to, s čím se vyrovnáváme při zrání osobnosti.

Koučinkové, meditační i katarzní techniky, sebezkušenostní cvičení, rituály i sdílení.

Budeme pracovat ve skupině, která se od druhého setkání uzavře. Práce v uzavřené skupině nám dá blízkost, bezpečí a důvěru. Celoroční průběh naopak opravdový posun v nazírání na život a naše témata.

ANGER GAME: tvořivý potenciál vzteku

Připravila jsem pro vás workshop, kde budeme v malé skupině se vztekem pracovat pomocí bioenergetického cvičení, dovolíme si ho projevit, poznat jeho sílu, kultivovat ji a transformovat. Přijmout ho u sebe i u druhých. Vztek je hybná síla revolucí, a to nejen ve společenském smyslu, ale i na naší osobní cestě.