fbpx

Služby

Koučink
Budeme v hlavě. Budeme hledat odpovědi a řešení. Ale taky nefunkční vzorce a bloky. Celistvost.
Jak koučink probíhá a co vám může přinést se dočtete ZDE.
1.000, / 1 hod
Tantrická masážBudeme v těle. Budeme hledat potěšení nebo léčit. Probudíme energii, aktivujeme její zdroje. Můžeme tělu přinést uvolnění, vzrušení, přepsat staré otisky nebo mu jednoduše dát láskyplný dotyk. Zkrátka doplníme to, co chybí.

Tantrická masáž má mnoho podob. Jak probíhá a co vám může přinést se dočtete ZDE.

3.500,- / 2h
Tantrická masáž a koučinkNejdřív budeme v těle. Najdeme záměr, probudíme tělo, potěšíme ho nebo vyléčíme. A počkáme, co nám masáž vynese nebo otevře za téma.
A pak budeme v hlavě. Možná vám prožitek masáže vrhne jiné světlo na to, co právě řešíte. Nebo vás odnese zcela jinam a objevíte skrytá témata, která jsou hlouběji.

Proč kombinuji koučink s masáží se dočtete ZDE.

4.500,- / 3h
Biodynamická masážBudeme v těle. Budeme probouzet energii a hledat jí cesty tím, že rozpustíme svalové spasmy. Je součástí body-psychoterapie. Je dobrou volbou, pokud cítíte, že chcete pracovat s energií, ale nejste zatím otevření pracovat s intimitou.

Více o této masáži se dočtete ZDE.

1.000,- / 1h
RituálRituály v dnešní společnosti chybí. Mohou být oslavné, přechodové, mohou ukončovat nebo zahajovat jednotlivá období našeho života. Pomoct nám realizovat naše přání nebo nás zbavit zbytečného životního balastu. Ale taky nás mohou vynést až do jiných sfér. Třeba až se probereme vašimi tématy, budete mít potřebu posvětit vaše rozhodnutí rituálem. Má svůj čas i pravidla. Ale k tomu se dostaneme… Vice o rituálech se dočtete ZDE.

Chcete mi nechat vzkaz, něco mi napsat nebo se rovnou objednat?